Bentley University
First Name Last Name Sport 
Elise Caira Women's Basketball
Katherine Goodwin Women's Basketball
Steven Bergantino Men's Track/Cross Country
Andrew Foley Men's Track/Cross Country
Erik Ginthwain Men's Track/Cross Country
Adam Habansky Men's Track/Cross Country
Mark Jordan Men's Track/Cross Country
Dan O'Connell Men's Track/Cross Country
James O'Connor Men's Track/Cross Country
Shawn Paquin Men's Track/Cross Country
Michael Primes Men's Track/Cross Country
Sean Reagan Men's Track/Cross Country
Michael Vatti Men's Track/Cross Country
Timothy Walant Men's Track/Cross Country
Andrew Watson Men's Track/Cross Country
Eric Webb Men's Track/Cross Country
Thomas Witherell Men's Track/Cross Country
Natalie Caldwell Women's Track/Cross Country
Monika Czurylo Women's Track/Cross Country
Keisha Johnson Women's Track/Cross Country
Lauren Lesniak Women's Track/Cross Country
Alexandra Malonis Women's Track/Cross Country
Evelyn Marrero Women's Track/Cross Country
Abby DeMusis Field Hockey
Kaitlyn Johnson Field Hockey
Christina Lowe Field Hockey
Alyssa Sliney Field Hockey
Mark Dolan Football
Charles Gregg Football
Timothy Grovenburg Football
Jared Kawadler Football
Daniel Killay Football
Steven Long Football/Men's Track
John Malone Football
Timothy Louko Football
Jeffrey Stires Football
Raphael Thomas Football
Grant Alter Golf
Brian Jasset Golf
Peter Ledda Golf
Matthew Allen Men's Lacrosse
Paul Begin Men's Lacrosse
Brian Galvin Men's Lacrosse
Justin Holmes Men's Lacrosse
Stephen Moulton Men's Lacrosse
Jeffrey Sayman Men's Lacrosse
Maureen Fields Women's Lacrosse
Kate Poznick Women's Lacrosse
Christopher Gardner Men's Soccer
Michael Lipsett Men's Soccer
Ryan Miamis Men's Soccer
Amon Mohammadi Men's Soccer
Michael Pini Men's Soccer
Brandon Ranalli Men's Soccer
Matthew Reynolds Men's Soccer
Niccolo Roffo Men's Soccer
Layne Sadler Men's Soccer
Daniel Tobin Men's Soccer
Joshua Trubow Men's Soccer
Cheryl Boyd Women's Soccer
Miranda Charles Women's Soccer
Bridget Fallon Women's Soccer
Courtney Gallagher Women's Soccer
Ashley Kowalczyk Women's Soccer
Kara Smith Women's Soccer
Holly Traeger Women's Soccer
Amelia Wagner Women's Soccer
Kristen Walsh Women's Soccer
Lindsey Ayers Softball
Megan Blier Softball
Christine  D'Amico Softball
Tara Fogarty Softball
Christopher Argiros Men's Swimming
Matthew Cesaro Men's Swimming
Joseph Frantel Men's Swimming
Erik Stricker Men's Swimming
Matthew Wessels Men's Swimming
Kelsey Barlow Women's Swimming
Susan Boretti Women's Swimming
Larissa Brewster Women's Swimming
Carolyn Connolly Women's Swimming
Emily Travers Women's Swimming
Lorenzo Cava Men's Tennis
Jigar Gada Men's Tennis
Jason Lipsett Men's Tennis
Victor Suski Men's Tennis
Ellen Mader Women's Tennis
Kara Murphy Women's Tennis
Aimee Tetu Women's Tennis
Cassandra Kraft Women's Volleyball
Kelly Mee Women's Volleyball
Virginia Wong Women's Volleyball